Skladací nerezový varič - drievkač

05.08.2021

Skladací nerezový varič - drievkač

Radi sa pohybujete prírodou "bez stopy"? A ešte si pri tom radi niečo uvaríte? V tom prípade je drievkač pre Vaše potulky ako stvorený!

Drievkač je skladacia nerezová piecka či outdoorový varič. Drievkač viete rozložiť za pár sekúnd a ako palivo Vám poslúži minimum dreva, ktoré v lese nie je problém nájsť. Postačia suché konáriky či kôra. A prečo "bez stopy"? Dvôvodom je minimum paliva, ktoré potrebujete a tiež minimálne množstvo popola, ktoré za sebou zanecháte a bez problémov zahrabete.

Drievkač sme doplnili o možnosť mať 2 otvory, napríklad pre vloženie dreva naskrz. Náš drievkač ponúkame v najlacnejšej verzii bez púzdra, prípadne s púzdrom alebo "full packet" aj s doplnkovým dielom - frontom s otvorom pre vkladanie paliva.

A čo si o našom nerezovom variči myslí naša zákazníčka?

"Dobrý deň. Drievkač s novou časťou mám úspešne odskúšaný. Vlastne hneď na druhý deň som ho vzala do akcie. Za mňa osobne musím povedať, že sa mi to pozdáva viac ako jeho pôvodná verzia. Čím viac otvorov, tým lepšie mi to horelo a hlavne dlhšie, nemusela som každých pár sekúnd prikladať. Aj keď som prikladala ďalšie drievko naskrz, tak som si tým zároveň pekne rozhrabala pahrebu, čo mi zas len lepšie podkúrilo. Takisto, keď som prikladala drievko skrz, tak mi trošku toho popola aj vypadlo z tej druhej diery von, čo bolo dobré, lebo spodné dierky sa pri určitom množstve pahreby upchajú, takže zas mi to len lepšie horelo, keď trochu popola priamo z drievkača ubudlo (môj oco - garážový majster z dediny vraví, že by bolo fajn dať možno trošku väčšie dierky na spodok, ale to len tak na okraj). Za mňa osobne veľká spokojnosť s takýmto tuningom a ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem. Alena"

Ďakujeme Alenke za zhodnotenie nášho drievkača a tešíme sa, že produkt aktívne využíva. A čo Vy? Tiež si chcete niečo pri potulkách prírodou ukuchtiť "bez stopy"?

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MjE2Y2VhM