Tipy na darčeky pre mužov od armyvypredaj.sk

10.12.2019

Tipy na darčeky pre mužov od armyvypredaj.sk

Milé dámy, chápeme že kúpiť darček vašej polovičke či synovi je občas náročné. My v armyvýpredaj.sk ale vieme, po čom muži túžia a rozhodli sme sa vám priniesť tipy na darčeky pre mužov, s ktorými nič nepokazíte!

Maskáče “otec + syn”

Ak už máte doma aj potomka, vyberte z našej ponuky detského oblečenia variantu pre svojho syna a rovnakú v dospeláckej veľkosti dolaďte aj pre Vášho chlapa - nájdete v pripojených produktoch. Nič nezahreje mužské srdce viac ako fakt, že syn je celý otec!

Ponuku nájdete tu: https://www.armyvypredaj.sk/detske-maskace

Turistické “outdoor” balíčky

Pre Vaše mužské polovičky či synov sme si pripravili poriadny chlapský darček! Pripravili sme turistické balíčky, do ktorých sme dali rôzne predmety, o ktorých vieme, že ich majú páni radi a využijú ich pri krátkych potulkách prírodou, pri kempovaní, školskom výlete či tábore v prírode. Turistický “outdoor” box je plný mužských potrebností, ktoré urobia radosť aj pod stromčekom. V ponuke sú dve varianty a vy si tak môžete vybrať tú, ktorá vášho muža vystihuje najviac. Viac Vám napovie aj video o turistických balíčkoch.

Turistické balíčky nájdete tu: http://bit.ly/OUTDOORpacks

Darčekový poukaz

Darčekový poukaz je stávka na istotu, ktorú váš partner určite ocení. Nechajte ho vybrať si, čo sa mu páči a čo sám potrebuje. Dáte mu tak dokonalý darček!

Darčekové poukazy kúpite tu: http://bit.ly/ARMYpoukaz

Ak pri nákupe uvediete do poznámky v nákupnom košíku heslo “TIPNADARCEK”, dostanete od nás ostré prekvapenie ;-)

Príjemné prežitie sviatočných dní praje kolektív armyvypredaj.sk.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZmViN