» Výmena tovaru
VÝMENA TOVARU - VÝMENNÝ BALÍK

Vážení zákazníci.

Pri nákupe tovaru na diaľku sa môžu vyskytnúť situácie, kedy vám tovar nesadne - chcete inú veľkosť či dĺžku a podobne. V spolupráci s kuriérskou spoločnosťou DPD vám ponúkame možnosť rýchlej, jednoduchej a efektívnej výmeny tovaru.

Služba sa volá "VÝMENNÝ BALÍK". Jej princíp spočíva v tom, že už nemusíte strácať čas chodením na poštu a čakaním v rade a nemíňate peniaze navyše na zasielanie tovaru späť k nám.

Na výmenu, rovnako ako na vrátenie tovaru, máte štandardne 14 dní od prijatia zásielkyVyhradzujeme si právo na zmenu tejto doby, o čom budete informovaní v emaile o prijatí Vašej objednávky - príloha "aktuálne akcie"

Ak Vám tovar nevyhovuje a chcete ho vymeniť za iný tovar, nemusíte nám ho posielať. Kontaktujte nás a dohodnite si výmenu prostredníctvom služby "VÝMENNÝ BALÍK". Následne Vám v dohodnutej lehote kuriér DPD prinesie nový tovar. Kuriérovi jednoducho odovzdáte pôvodne objednaný tovar, ktorý Vám nesedel a to je všetko.

Túto službu ponúkame GRÁTIS, ak meníte akýkoľvek tovar z objednávky, ktorá mala hodnotu nad 50€ s DPH bez poštovného.

 

VÝMENA TOVARU funguje následovne:

- kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a požiadajte o výmenu tovaru

- následne Vám oznámime ďalší postup výmeny a všetky detaily

 

PRVÁ VÝMENA TOVARU stojí 0,00 € s DPH - GRÁTIS!!!*, resp. 5,00 € s DPH, ak hodnota pôvodnej objednávky nedosiahla hodnotu tovarov nad 50 € s DPH bez poštovného

- druhá a každá ďalšia výmena tovaru je spoplatnená sumou 5,00€ s DPH


*podmienkou prvej výmeny zadarmo je hodnota pôvodnej objednávky nad 50€ s DPH (tovary v objednávke bez poštovných nákladov musia úhrnom presiahnuť hodnotu 50€)

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NDI3MjJlZG